Ambalaj ve Paketleme
13 Ağu
0
No Category
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 Oy, Ortalama: 4,40 Puan)

İstanbul Evden Eve Nakliyat Ambalaj ve Paketleme hizmeti ile eşyalarınızı nakliye öncesi zarar görmemeleri için özel olarak ambalajlayıp paketlemekteyiz. Evden Eve Nakliyat, İşyeri ve Ofis Taşımacılığı çalışmalarımızda Paketleme ve Ambalajlama yaparak nakliye çalışması sunuyoruz.

 

Ambalaj ve Paketleme

Ambalaj ve Paketleme Evinizi taşıma öncelikle dikkat edilmesi gereken en önemli nokta paketleme işlemidir biz Kozcuoğlu Nakliyat olarak kullandığımız malzemeler kaliteli ve hijyeniktir. Pat pat dediğimiz malzemeler içi kartonlu ve kalın olur paketlemeye başladığımız zaman koltuk takımları öncelikle sütteki dediğimiz malzemeyle tozlanmaya karşı sarılır daha sonra baloncuklu patpat ile ikinci bir kez sarılır Evinizin içindeki konsol,Gümüşlük mobilya olan bütün eşyalar ise köşeleri köşebent veya karton malzemeler ile hasar görmemesi için sarılır.

 

 

Cam Eşya Ambalaj ve Paketleme

Bir evde en hassas olan şey ise cam eşyalardır. Cam eşyalar bardak, tabaklar , mutfak eşyalarının paketlenmesi ise önce hijyenik malzeme kullanılır kesinlikle gazete kağıdı kullanmayan bir firmayız bizim kullandığım malzeme havalı bir malzemedir. Onlarla güzel bir şekilde sarılır daha sonra karton koli içerisine düzgün bir şekilde yerleştirilir ve üzerine yazı veya etiket kırılacak eşya yazılır.

 

 

Paketleme ve ambalajlama Hizmeti

Evdeki kıyafetler ise firmamız tarafında toplanması olursa ise bu şekilde bir toplama hizmeti veririz öncelikle müşterilerimize özel takım elbiseler için portatif dolaplarımız bulunmaktadır. Evdeki dolaplar sökülme esnasında kıyafetler bizim getirdiğimiz dolaplara koyulur daha sonra dolap kurulduğu zaman tekrardan kıyafetler yerlerine asılır. Diğer katlı kıyafetler ise kolilerin içine koyulur. Elektronik eşyalar ise televizyonların önüne darbeye karşı koruması için ekranına karton daha sonra pat pat dediğimiz malzeme ile sarılır. Buzdolapları merdivenler darsa kapakların herhangi bir yere çarpmaması için, kapakları sökülüyor götürdüğümüz yerde aynı şekilde takılır. Biz Kozcuoğlu evden eve nakliyat firması olarak evinizde ki halıya kadar herşeyin paketlenmesini yaparız. Bizim için müşteri memnuniyeti çok önemlidir biz müşterilerimizin çevresini ve dostlarını kazanmak için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız. Bu anlamda müşteri memnuniyeti bizim en önemli reklamımız dır.