Araçlarımız İstanbul Nakliye Araçları evden eve nakliye Küçük, Orta, Büyük Boy Nakliyat Kamyonu Şehiriçi taşıma ve Şehirlerarası Nakliyat hizmeti sunuyoruz. İstanbul Evden Eve Nakliyat Aracı nakliye kamyonu Ev Taşıma komyon aracı Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat Şirketinde bulunur.

İstanbul Nakliyat Araçlarımız

İstanbul Nakliyat aracı arayan vatandaşlarımıza bir çok seçenek sunuyoruz. 1+1 Ev Taşıma için Küçük boy nakliyat kamyonu, 2+1 Ev Taşıma için Orta boy nakliyat kamyonu, 3+1 Ev taşıma için Büyük boy nakliyat kamyonu hizmetinizdedir. Eşyalarınızın fazla olması durumunda Nakliyat kamyonu sayısı arttırılabilir veya Ekstra Büyük Tır aracımız hizmetinize sunulur. Araçlarımız sigorta kaskolu olup, sigortalı nakliyat hizmeti kapsamında eşyalarınız kara yolunda seyir halinde iken koruma altındadır.

 

İstanbul’da Ev Taşıma Kamyonu Kiralama

İstanbul Ev Taşıma kamyonu kiralama fiyatları ucuz ücretlerle nakliyat arcı kirala. İstanbul Anadolu Yakası Nakliyat Garajı ve İstanbul Avrupa Yakası Nakliyat Garajı kapsamında 20 ye yakın aracımız hizmet sunar. Nakliyat kamyonlarımız saatlik, günlük, haftalık ve aylık olmak üzere kiralanır. Uzun süreli nakliye aracı kiralama fiyatlarında indirimli ücretler sunmaktayız. Evden Eve Nakliyat Fiyatları için sayfamıza göz atabilir fiyatlar hakkında ortalama bir bilgi edinebilirsiniz.

Ortalama puan: 5 / 5. Oy sayısı: 894

Etiketler: , , , ,

Fiyat Teklifi Al

Araçlarımız Teklif Formu

Araçlarımız Whatsapp İletişim Hattı