Evden eve nakliyat fiyatları İstanbul nakliyat fiyatları indirimli nakliye ücretleri güncel Şehir içi taşıma fiyatları Şehirler Arası Nakliyat ücretleri sunuyoruz. Anlaşmalı nakliyat firması olarak bütün çalışan ve eğitim gören vatandaşlarımıza indirimli nakliye hizmeti sunuyoruz.

 

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul evden eve nakliyat şirketimiz ekonomik ucuz fiyatlarla evden eve nakliyat ücretleri hizmeti sunar.
İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye geneli Şehiriçi Nakliyat, Şehirler Arası Nakliyat, ofis taşıma, Evden Eve Nakliyat hizmetleri sunmaktayız.

evden eve nakliyat fiyatları İstanbul nakliyat fiyatları indirimli nakliye ücretleri
evden eve nakliyat fiyatları İstanbul nakliyat fiyatları indirimli nakliye ücretleri

 

Ev Taşıma Tipi Evden Eve Nakliyat Fiyatları Asansörlü Evden Eve Nakliyat Fiyatları
1+1 EV TAŞIMA FİYATI 1.000 ₺ 1.400 ₺
2+1 EV TAŞIMA FİYATI 1.400 ₺ 1.800 ₺
3+1 EV TAŞIMA FİYATI 1.700 ₺ 2.100 ₺
4+1 EV TAŞIMA FİYATI 2.200 ₺ 2.600 ₺
5+1 EV TAŞIMA FİYATI 3.000 ₺ 3.300 ₺
İŞ YERİ VE OFİS TAŞIMA FİYATI 3.000 ₺ Teklif Al

 

 

Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Evden Eve Nakliyat Ücretleri bakımından indirimli avantajlı fiyatlar sunuyoruz. Ekonomik ücretlerle eşyalarınızı yeni evinize taşıyoruz. Geniş araç parkı sayesinde İstanbul’un bir ucundan diğer bir ucuna ister ev ister ofis taşıma olsun aynı gün eşyalarınızı taşıyoruz. Eşya kurulumunu da gerçekleştirip eşyalarınızı kullanılır halde teslim ediyoruz. Biz ev eşyalarınızı özenle taşırken siz de yeni mutfağınızda kahvenizi pişirebilirsiniz. Kozcuoğlu Nakliyat şirketimiz stressiz sorunsuz nakliye hizmetlerini sözde değil yazılı sözleşme ile sunar.

 

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul evden eve nakliyat fiyatları teklifi almak isteyen vatandaşlarımız için Whatsapp Hattımız 7/24 aktif olup mesaj ve aramalara açıktır. Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti sayesinde eşyalarınızı yerinde görebileceğimiz gibi Online olarak da görebiliriz. Whatsapp Video Konferans görüşeme yöntemi ile taşıması yapılacak eşyalarınızı gösterebilirsiniz. Böylece daha net bir şekilde nakliye ücreti fiyat teklifimizi alırsınız. Eşyalarınızın miktarı, çeşidi, kaç ekip personeli ile taşınacağı önemlidir. Kaç araç ile taşınacağı ne kadar yer kapladığı nakliye planını ve maliyetlerini etkiler. En net bilgiler ile değerlendirme yapıldığında ise hata ve yanılma payı çok az olmakla beraber kesin bir fiyat teklifi almış olursunuz.

 

İndirimli Nakliyat Ücretleri

İstanbul’da İndirimli Nakliyat Ücretleri sunuyoruz. Özel referans indirim kodu ile gelen vatandaşlarımız için indirim uyguluyoruz. Bunun yanında bizler için ayrı bir öneme sahip Doktor, Hemşire, Sağlık Çalışanları, Öğretmenler, Üniversite Öğrencileri, Kamu Kurum Personelleri, Polis, Asker ve Sendika üyelerine özel indirimimiz mevcuttur. Kesk Sendikası İndirimli Nakliye şirketi olarak bütün üyelere indirim uyguluyoruz. Ayrıca Memur sen sendikası na da indirimli nakliye ücretleri ile taşımacılık hizmetleri sunuyoruz.

 

Ortalama puan: 5 / 5. Oy sayısı: 901