Pendik evden eve nakliyat firması güvenli Pendik nakliyat şirketi, güvenilir ev taşıma ve Ofis taşımacılığı, Sigortalı nakliyat sözleşmesi ve Asansörlü taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Pendik Evden Eve Nakliyat Taşımaıclık - İstanbul Kozcuoğlu Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat Taşımaıclık – İstanbul Kozcuoğlu Nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat Şirketi

İstanbul Pendik evden eve nakliyat alanında son 30 yıldır fiilen nakliyat ve lojistik alanında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. İstanbul evden eve nakliyat alanında uzun yıllar deneyime sahip Kozcuoğlu Nakliyat firması olarak son model nakliyat araçları ile eşyalarını taşımaktayız. Firmamız bünyesinde yer alan sürekli personel arkadaşlarımız sayesinde sizlere ek maliyetler çıkarmadan kendi öz kaynaklarımız ile daha uygun fiyata taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Kurumsal Pendik Evden Eve Nakliyat Firması

Pendik evden eve nakliyat çalışmalarımızı özenle yerine getirmekteyiz. Bütün taşıma işlemlerinde ambalaj ve paketleme yaparak eşyalarınızı taşımaktayız. Kırılacak eşyalarınızı ayrıca ambalajlayarak paketliyoruz bu sayede eşyalarınızın zarar görmesinin de önüne geçmekteyiz. İstanbul Pendik ev taşıma ihtiyacınıza en profesyonel şekilde cevap vermekteyiz. Garantili taşımacılık kapsamında bütün tedbirleri alacağımızın sözünü vermekteyiz. Eşyalarınızın bütün sorumluluğu da tarafımıza aittir.

Pendik Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

Pendik Asansörlü evden eve taşımacılık hizmeti sunan firmamız araç parkında bulundurduğu 3 adet asansör ile Şehiriçi Asansörlü Evden Eve Taşıma çalışmalarını sürdürmektedir. Pendik Nakliyat bölgesinde sürekli Asansörlü Nakliyat araçlarımız hazır bekletilmektedir.

Pendik Ofis Taşımacılığı

Pendik evden eve nakliyat alanında tek başına lider firmamız İş yeri Ofis ve Büro demirbaş malzemelerini özenle taşımaktadır. Evrak dolapları için ayrı elektronik eşyalarınız için ayrı olmak üzere farklı ekip personellerimiz ve gereçlerimiz mevcuttur. Her biri kendi alanında uzmanlaşan personel arkadaşlarımız sürekli maaşlı çalışan ekip arkadaşlarımızdır. İşyeri ve Ofisinizi yeni büronuzda kurulumunu da gerçekleştirdikten sonra teslim ederiz. Bilgisayar, yazıcı ve diğer elektronik eşyalarınızın kurulumu için elektrik ve bilişim teknisyeni arkadaşlarımıza ile kurulumlar yapılmaktadır.

Pendik Şehiriçi Taşımacılık

Pendik şehiriçi taşımacılık alanında öncü firmamız Ücretsiz Ekspertiz hizmeti sayesinde ön bilgi ve karşılıklı anlayış çerçevesinde anlaşma sağlamaktadır. En sağlıklı taşınma planı da belirlendikten sonra yazılı sözleşme imzalanır ve taşınma günü kesinleştirilir. Belirlenen gün ve saatte eşyalarınız taşınır. İstanbul Pendik Evden Eve Nakliyat Şehiriçi Taşıma firması olarak eşyalarınızı bir gün öncesinden ambalajlama ve paketleme işlemleri için toplama işlemleri yapılmasını öneririz. İstek halinde ki genelde biz yaparız. Tercihinize göre de kendiniz yapabilirsiniz.

Pendik Evden Eve Nakliyat Fiyatları

En uygun indirimli Pendik evden eve nakliyat fiyatları ile taşınmak için bizden ücretsiz teklif isteyin. Nakliye işlemleri yapılacak eşyaların yerinde kontrolü ile başlayan süreçte ister online ister yerinde isterseniz uzaktan eşyaları görüyoruz. Evinizin kaçıncı katta olduğu, asansör gerekli olup olmadığı durumları göz önüne alınarak en uygun nakliye fiyat teklifimizi sunuyoruz.

Pendik Ev Taşıma FiyatlarıPendik Nakliyat ÜcretleriPendik Asansörlü Nakliye Fiyatları
Pendik 1+1 Ev Taşıma Fiyatı1.300 – 1.700 ₺2.000 ₺
Pendik 2+1 Ev Taşıma Fiyatı1.500 – 2.000 ₺2.500 ₺
Pendik 3+1 Ev Taşıma Fiyatı2.500 – 3.000 ₺3.500 ₺
Pendik 4+1 Ev Taşıma Fiyatı3.500 – 4.000 ₺4.500 ₺
Pendik Parça Eşya Taşıma Fiyatı300 – 600 ₺900 ₺
Pendik Eşya Depolama Fiyatı400 – 700 ₺900 ₺
Pendik Ofis Taşıma Fiyatı3.500 ₺TEKLİF AL

Pendik evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?

Pendik’te nakliyat fiyatları taşınacak eşyalarınıza bağlı olarak değişmektedir. Pendik ev taşıma ücretlerimiz 900 tl den başlamaktadır. En uygun fiyat bilgisi için lütfen bizden nakliyat teklifi alın.

Pendik nakliyat hizmetleriniz nelerdir?

Pendik evden eve taşıma firması olarak güvenli taşımacılık hizmetlerini güvenilir nakliye ekibi ve ekipmanlarımız ile yapıyoruz. Haftanın 7 günü 24 saat dilediğiniz zaman taşınmanızı sağlıyoruz.

Ortalama puan: 5 / 5. Oy sayısı: 727

Etiketler: , , , , ,

Fiyat Teklifi Al

Pendik Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

Pendik Evden Eve Nakliyat Whatsapp İletişim Hattı