Atakent Evden Eve Nakliyat profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla garantili ve ucuz fiyatlarla Şehiriçi ve Şehirler Arası Nakliyat ve Ofis Taşıma hizmeti sunar. Kozcuoğlu Nakliyat şirketimiz ile daha güvenli ve konforlu taşıma hizmetinden yararlanın.

Atakent evden eve nakliyat İstanbul atakent nakliyat firması taşıma hizmetleri
Atakent evden eve nakliyat İstanbul atakent nakliyat firması taşıma hizmetleri

Atakent Evden Eve Nakliyat

Atakent Evden Eve Nakliyat firmamız sözleşmeli nakliyat ve sigortalı taşıma avantajları sunan kaliteli nakliyat firmasıdır. Ümraniye ilçesinde nakliye hizmeti vermekteyiz. Türkiye’nin dört bir yanına nakliyat işlemi gerçekleştirmekteyiz. Bünyemizde çalışmakta olan deneyimli ekiplerimiz ve kaliteli nakliye araçlarımız ile eşyalarınızı en kısa sürede dilediğiniz yere ulaştırmaktayız. Kozcuoğlu Nakliyat firmamızın bir kolu olarak varlığını sürdüren Atakent Şehiriçi Nakliyat firmamız belirli aşamaları takip ederek nakliyat işlemini gerçekleştirmektedir. Bu aşamaların en başında ücretsiz ekspertiz hizmeti gelmektedir.

Atakent Evden Eve Nakliyat ekiplerimiz nakliyat öncesi eşyaları kontrol ederek eşya fazlalığını ve taşınacak mesafeyi göz önüne alarak sizlere belirli bir fiyat sunmaktadır. Fiyat sonrasında Atakent nakliyat firmamız ve siz arasında nakliyat sözleşmesi ve eşya sigorta sözleşmesi imzalanmaktadır. Bu sözleşmeler dahilinde karşılıklı haklar belirlenmekte ve oluşacak sorunlar karşısında mağduriyet giderilmektedir. Sözleşmeler imzalandıktan sonra taşınacak eşyalarda sökülmesi gerekenler sökülür ve paketlenmesi gereken eşyalar paketlenerek taşımaya hazır hale getirilir. Atakent evden eve nakliyat firmamız çalışanları paketleme işlemi için özel karton ve ambalajlar kullanmaktadır.

Atakent Evden Eve Taşımacılık

 Atakent Evden Eve Taşımacılık firmamız çalışanları çoğu nakliyat işlemlerinde yüksek binalardan taşımacılık yaptıkları için sıklıkla eşya taşıma asansörünü kullanmaktadırlar. Asansörlü taşıma işlemi hem zamandan tasarruf sağlamakta, hem de çevreye rahatsızlık vermemektedir. Eşyalar düzenli bir şekilde asansöre yüklenir ve aşağıda bulunan çalışanlara ulaştırılarak onların düzenli bir şekilde nakliye aracına yüklemesi sağlanır.

Atakent Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Atakent Nakliyat fiyatları taşınacak eşya miktarına göre ve taşıma mesafesine göre değişebilmektedir. Miktarlar arttıkça fiyatta otomatik olarak artmaktadır. Ancak eşyalara yapılacak sigorta için ekstra bir ücret almadığımızı belirtmek isteriz. Atakent Evden Eve Nakliyat firmamızın size sunmuş olduğu özel fiyat tekliflerini görmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat sayfası için tıklayınız.

Ortalama puan: 5 / 5. Oy sayısı: 652

Etiketler: , , , , ,

Fiyat Teklifi Al

Atakent Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

Atakent Evden Eve Nakliyat Whatsapp İletişim Hattı