Banka Taşımacılığı
02 Oca
0
Evden Eve Nakliyat, Hizmetlerimiz
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 Oy, Ortalama: 5,00 Puan)

Banka Taşımacılığı çalışmalarına başta İstanbul ve Tüm Türkiye’ de devam etmekteyiz. Ziraat, İş Bankası, Denizbank, Akbank, diğer bankalara nakliye hizmeti veriyoruz. Kozcuoğlu Nakliyat firmamız bütün banka şubelerinin taşımacılığını yapmaktadır.

 

İstanbul Banka Taşımacılığı Firması

İstanbul’da Banka Taşımacılığı ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde yerine getirmekteyiz. Bu güne kadar bir çok bankanın şube kurulumu ve taşınma çalışmalarında başarılı bir şekilde yer aldık. Hali hazırda sürekli çalıştığımız bankalar da mevcuttur. İstanbul Banka Taşıma Firması arayan değerli müşterilerimiz için en ideal planlarla uygun fiyatlara hizmet sunmaktayız.

 

Banka Taşımacılığı Hizmeti

Banka Taşımacılığı Hizmeti kapsamında banka şubesinin bankoları, ofis ve büro malzemelerini özenle taşımaktayız. Para sayma makineleri,, Bilgisayarlar ve banka yazıcılarının de montaj ve montaj işlemleri için ayrıca personel görevlendiriyoruz. Sizin belirlediğiniz personeller ile beraber taşıma işlemleri güven içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Banka Taşımacılığı Hizmeti kapsamında ATM banka larını da özel vinç ile taşımaktayız. Vinç ve kemerler yardımıyla dilediğiniz yerde kurulum çalışmalarını da sağlamaktayız.

Banka Taşımacılığı hizmeti İstanbul Ankara İzmir Antalya Siirt

Banka Taşımacılığı Fiirmaları

Banka Taşıma Firmaları arayan müşterilerimiz kesinlikle doğru yerdesiniz. Dönemsel olarak anlaşmamız olan bir çok bankanın yurtiçi ve yurtdışı taşıma nakliye ihtiyaçlarını Kozcuoğlu Nakliyat firmamız karşılamaktadır.

Banka Taşımacılığı Fiyatları

Banka Taşıma Fiyatları, ATM kurulum fiyatları, Banka Şubesi Taşıma ve Nakliye hizmetleri fiyatları açısından cazip avantajlı seçeneklerimiz mevcuttur. Sigortalı Taşımacılık hizmetini güvenli bir şekilde sunan firmamız, nakliye fiyatları bakımından değişen şartlara göre en uygun fiyatı vermektedir. Söz konusu değişen şartlardan kastımız, bankanın demirbaş sayısı, taşımanın hacmi, gerekli personel sayısı, kullanılacak araç sayısı ve malzemeler gibi daha bir çok etken vardır. Taşımanın yapılacağı mesafe, yurtiçi ve yutdışı taşıma işlemlerinde fiyat farkı olabilmektedir.