Evden eve nakliyat sözleşmesi örnek olup indirip okuyabilir ve imzalayabilirsiniz. Kozcuoğlu Nakliyat İstanbul’da sözleşmeli nakliyat hizmeti sunmaktadır. Yazılı sözleşmeli sigortalı nakliyat hizmeti alın hem kafanız hem cebiniz rahat etsin.

Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi sigorta garantili evden eve nakliye sözleşmesi yazılı sözleşmeli taşımacılık hizmeti
Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi sigorta garantili evden eve nakliye sözleşmesi yazılı sözleşmeli taşımacılık hizmeti

Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi

Evden eve nakliyat, Şehir içi taşımacılık ve Şehirler arası nakliyat ve Lojistik alanlarında faaliyet göstermekteyiz. Güvenilir, dürüst ve deneyimli nakliyat firması arayışında olanlar doğru adrestesiniz. Peki nasıl bir nakliyat firması isterdiniz? Durun biz sizin yerinize söyleyelim. Yazılı sözleşmeli nakliyat hizmeti sunan ve eşyalarınızı Sigortalı nakliyat kapsamında garanti altına alan nakliyat firması. Üstelik bunun için ücret almayan bir nakliye şirketi. Evet doğru okudunuz. Kozcuoğlu Nakliyat şirketimiz yazılı sözleşmesi sigorta garantili taşıma hizmetleri sunar. Üstelik taşınma şartlarını müşteriye bırakır. Siz nasıl isterseniz öyle olsun..

Şehirler Arası Nakliyat Sözleşmesi

Şehirler arası nakliyat sözleşmesi ile güvenle taşınmak sizin de hakkınız. İstanbul’dan Ankara İzmir Bursa Adana Muğla Antalya Mersin ve daha bir çok şehrimize eşyalarınızı sigorta garantili olarak taşıyalım. Eşyalarınız kara yolunda seyir halinde iken bile güvence altında garantili olarak taşınsın.

Şehiriçi Nakliyat Sözleşmesi

Şehiriçi nakliyat sözleşmesi ile eşyalarınızı güven altında taşınır. Yakın mesafe veya Uzak mesafe bakılmaksızın taşıması yapılan eşyalar Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat firması güvencesi ve teminatı altında taşınır. İstanbul’un bütün semt ve ilçelerinde Ev Taşıma, Ofis taşıma, Eşya Depolama, Asansörlü taşımacılık, Şehir İçi Nakliyat gibi iş kollarında çalışıyoruz. Eşyaların güvenliği ve her şeyden önce müşterimizin memnuniyeti gereği yazılı sözleşme ile eşyalarınızı taşıyoruz. Eşyanın nereden nereye taşınacağını size bırakıyoruz. Nasıl Taşınması gerektiğini ve şartlarınızı kendiniz oluşturuyorsunuz. Bunun için gerekli bütün tedbirleri alarak imkanlarımızı seferber ediyoruz Tüm bunları yaparken de ek bir ücret talep etmiyoruz. Piyasa ücreti bandında hatta daha ekonomik fiyatlarla taşımanızı gerçekleştiriyoruz.

Örnek Evden Eve Nakliye Sözleşmesi

İşbu sözleşme Kozcuoğlu Nakliyat firmasının eşyayı hasarsız bir şekilde taşınılacak yeni adrese teslim etmesi, bu sözleşmede belirtilen şekilde yerleştirmesi ve bu adresten ayrılması ile sona erer. Teslimat öncesi hasarlı eşya tutanağı dışında, Nakliyesi yapılacak eşyaların ayrıntısı belirlenir. Teslimat sırasında eşyalarda hasar tespit edilmesi durumunda bunun karşılıklı bir tutanakla kayıt altına alınması gerekmektedir. Firma bu adresten ayrıldıktan sonra tutanakla tespit edilmemiş hasar talepleri geçersiz olacaktır.

Ortalama puan: 5 / 5. Oy sayısı: 1276