Kozcuoğlu Nakliyat Hakkımızda bilgi verecek olursak; firmamız son 30 yıldır İstanbul merkezli evden eve nakliyat ve taşımacılık alanında çalışmalarını sürdürmektedir. İstanbul’da en köklü nakliyat firması biziz. Nakliyat firmalarının kullandığı yöntem ve araçları sektöre biz kazandırdık.

İlk defa sözleşmeli nakliyat hizmeti ile bütün taşımacılık işlemlerini yazılı sözleşmeye döktük. Şuanda Sigortalı Nakliyat hizmetini sunan tek firmamız. Anlaşmalı sigorta acentemiz aracılığı ile taşıma süresinde eşyalarınızı sigortalıyoruz. Doğabilecek bütün zararlarınızı biz karşılıyoruz. Size de sadece içiniz rahat bir şekilde keyfini sürmek kalıyor.

 

İstanbul Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat İletişim Kurumsal - Kozcuoğlu Nakliyat

Kozcuoğlu Nakliyat Hakkımızda

Kozcuoğlu Nakliyat Hakkımızda; firmamız Fırat ULUÇ tarafından kurulmuştur. Günden güne gelişen iş hacmi ve çalışma ağı sayesinde her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Kozcuoğlu Nakliyat adıyla patentli bir marka haline gelen firmamız İstanbul’un en büyük evden eve nakliyat firmasıdır. Geniş araç parkımız ve sürekli çalışan personel kadromuz ile 150 kişilik bir aileyiz. Türkiye geneli her il ve ilçede şubeliklerimiz veya temsilciliklerimiz bulunmaktadır. Saatler içerisinde dilediğiniz yerden taşıma işleminizi hemen gerçekleştiriyoruz.

 

İstanbul Şehiriçi Nakliyat çalışma alanımız aktif olarak kullanmaktayız. Bunun yanında İstanbul’dan dışarıya Şehirler Arası Nakliyat hizmetimiz de mevcut olup haftanın 3 günü her bir bölgemize seferlerimiz mevcuttur. Şehirler Arası Nakliyat aracımız ile 2-3 ev eşyası taşınabileceği gibi parça eşyalarınızı da taşımaktayız.