Hastane taşımacılığı şirketi İstanbul Avrupa Yakası, Anadolu Yakası Hastane taşımacılığı hizmeti sunan firmalar arasında ucuz fiyatlara, sözleşmeli ve asansörlü taşıma hizmeti sunuyoruz. Evden Eve Nakliyat ve taşımacılık hizmeti sunan firmamız hastane taşıma çalışmalarında da oldukça deneyimli profesyonel bir firmadır.

Hastane Taşımacılığı İstanbul Bursa Ankara İzmir kozcuoğlu nakliyat
Hastane Taşımacılığı İstanbul Bursa Ankara İzmir kozcuoğlu nakliyat

Hastane Taşımacılığı Hizmeti

Hastane taşımacılığı hizmeti oldukça zahmetli ve dikkat edilmesi gereken riskli taşıma gurubuna girer. Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat firmamız Hastane taşıma alanında uzmanlaşmıştır. Hasta Yatakları ve diğer hasta odası malzemelerinin taşınması bir nebze de olsa daha raht ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ancak, radyoloji ve laboratuvar bölgelerinde yer alan elektronik hassas demirbaşların taşınması ve kurulumu gibi konular alanında uzman personellerimizce gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Sıradan bir nakliye firması ile çalışırsanız sadece nakliyat hizmeti alırsınız. Ayrıca elektrik ve elektronik teknisyeni de kurulum için bulunup ücreti ödenmeli. Bunların tümünü hesap ettiğinizde tek elden bütün işlemlerinizi gerçekleştirmek daha avantajlı olacaktır.

İstanbul Hastane Taşımacılığı Şirketi

İstanbul Hastane taşımacılığı firması denince Akla Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat firmamız gelmektedir. Geniş araç parkımız, çeşitli nakliye araçlarımız, Alanında uzman sürekli personel kadromuz ile dilediğiniz taşıma işlemini saatler içerisinde bitirmekteyiz. Yalnız söz konusu hastane olduğunda daha hassa davranmaktayız. Öncelik ve aciliyet sırasına göre hastane demirbaşlarının kurulumunu da gerçekleştirmekteyiz.

Hastane Taşımacılığı Firmaları

Hastan taşımacılığı firmaları arayan siz değerli müşterilerimiz için uyun fiyat ve avantajlı hizmetler seçenekleri sunmaktayız. Sigortalı taşımacılık hizmetimiz sadece sözlü olarak değil, yazılı sözleşmeli olarak da gerçekleştirmekteyiz. Nakliyesi yapılacak olan hastane makinaları özenle sökülerek paketlenir. Elektrik Teknisyeni arkadaşlarımız Röntgen cihazlarından bilgisayara kadar bir çok demir baş malzemeyi zarar görmeden taşımaya hazır hale getirir. Nakliyat personel ekibimiz de aynı şekilde deneyimli ve donanımlı alanında uzman çalışanlarımızdır. Güvenilir Kozcuoğlu Nakliyat şirketimiz ile taşınmak güvenlidir.

Hastane Taşıma Fiyatları

Hastane taşıma fiyatları açısından ucuz, uygun fiyata taşıma olanağı vermekteyiz. Hastane Eşyalarının taşınmasında eşya sayısı ve malzemelerin hacmine göre, gidilecek yerde kurulum, taşıma mesafesi, demirbaşların adeti gibi bir çok etken fiyatlarımızda belirleyici olmaktadır.

Ortalama puan: 5 / 5. Oy sayısı: 982

Etiketler: , , ,

Fiyat Teklifi Al

Hastane Taşımacılığı Teklif Formu

Hastane Taşımacılığı Whatsapp İletişim Hattı