Paketleme Eşya Ambalaj ve Paketleme hizmeti İstanbul’da eşya paket hizmeti sunan nakliyat şirketi. İstanbul esya paketleme hizmeti sunan nakliye firması A’dan Z’ye kadar herşey dahil profesyonel nakliyat hizmeti sunar.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Ambalaj ve Paketleme hizmeti ile eşyalarınızı nakliye öncesi zarar görmemeleri için özel olarak ambalajlayıp paketlemekteyiz. Evden Eve Nakliyat, İşyeri ve Ofis Taşımacılığı çalışmalarımızda Paketleme ve Ambalajlama yaparak nakliye çalışması sunuyoruz.

 

Ambalaj ve Paketleme Hizmeti

Ambalaj ve Paketleme Evinizi taşıma öncelikle dikkat edilmesi gereken en önemli nokta paketleme işlemidir biz Kozcuoğlu Nakliyat olarak kullandığımız malzemeler kaliteli ve hijyeniktir. Pat pat dediğimiz malzemeler içi kartonlu ve kalın olur paketlemeye başladığımız zaman koltuk takımları öncelikle sütteki dediğimiz malzemeyle tozlanmaya karşı sarılır daha sonra baloncuklu patpat ile ikinci bir kez sarılır Evinizin içindeki konsol,Gümüşlük mobilya olan bütün eşyalar ise köşeleri köşebent veya karton malzemeler ile hasar görmemesi için sarılır.

İstanbul Eşya Paketleme Firması İle Profesyonel Ambalajlama Hizmeti

İstanbul Eşya Paketleme firması ile kaliteli profesyonel ambalajlama hizmetinden faydalanın. Taşınma öncesi eşyalarınızın güvenliği ve zarar görme olasılıklarının önüne geçmek üzere bir dizi önlemler aldığımızı belirmek isteriz. İş Güvenliği kapsamında ve Sigortalı Nakliye poliçesi gereği taşıması yapılacak bütün eşyalarınız nakliye personellerimiz tarafından Patpat Malzeme, Muşamba Ambalaj Malzemesi ve Karton Mukavva Kağıtlar kullanılarak eşyalar paketlenir. Bunun yanı sıra Kozcuoğlu Nakliyat şirketimiz özellikle evden eve nakliyat taşımacılık hizmetlerinde kullanılmak üzere özel üretimiz olan Ambalaj Kutuları kullanır.

 

Esya Ambalaj Paketleme Firması

Eşya Ambalajlama firması olarak kendimize has yöntemlerle benzersiz şekillerde çalışmaktayız. Taşınacak ev eşyalarını kırılmaz etiketlerle taşıyoruz. Özellikle ambalaj ettiğimiz kutu paketlerin üzerine hangi oda bölüm ve kısma gideceğini yazarız. Ardından kırılmaması ve çizilmemesi için de özel olarak çepe çevre sarar korunaklı bir hale getiririz.

 

Gönül Rahatlığıyla Taşınmak İstiyorum Diyorsanız Buyurun

Gönül rahatlığıyla taşınmak istiyorum diyen değerli ziyaretçilerimizi anlıyor ve hak veriyoruz. Maalesef merdiven altı gayri resmi nakliyat kültüründen uzak bir çok kişi türemiştir. Taşımacılık hizmeti deneyim gerektiren ve profesyonellik isteyen titiz davranılması gereken ve tedbir alınması gereken bir alandır. İş Güvenliği, bilgi gizliliği, müşteri memnuniyeti konularında özellikle hassas olan Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat şirketimiz ile tanışın. Yıllar sürecek dostluk yolcuğu muza ilk adımı atalım. Güvenli ve garantili nakliye şirketi olarak Sigorta sözleşmeli taşımacılık yapmaktayız.

 

Paketleme ve ambalajlama Hizmeti

Evdeki kıyafetler ise firmamız tarafında toplanması olursa ise bu şekilde bir toplama hizmeti veririz öncelikle müşterilerimize özel takım elbiseler için portatif dolaplarımız bulunmaktadır. Evdeki dolaplar sökülme esnasında kıyafetler bizim getirdiğimiz dolaplara koyulur daha sonra dolap kurulduğu zaman tekrardan kıyafetler yerlerine asılır. Diğer katlı kıyafetler ise kolilerin içine koyulur. Elektronik eşyalar ise televizyonların önüne darbeye karşı koruması için ekranına karton daha sonra pat pat dediğimiz malzeme ile sarılır. Buz dolapları merdivenler darsa kapakların herhangi bir yere çarpmaması için, kapakları sökülüyor götürdüğümüz yerde aynı şekilde takılır. Biz Kozcuoğlu evden eve nakliyat firması olarak evinizde ki halıya kadar her şeyin paketlenmesini yaparız. Bizim için müşteri memnuniyeti çok önemlidir biz müşterilerimizin çevresini ve dostlarını kazanmak için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız. Bu anlamda müşteri memnuniyeti bizim en önemli reklamımız dır.

 

Cam Eşya Ambalaj ve Paketleme

Bir evde en hassas olan şey ise cam eşyalardır. Cam eşyalar bardak, tabaklar , mutfak eşyalarının paketlenmesi ise önce hijyenik malzeme kullanılır kesinlikle gazete kağıdı kullanmayan bir firmayız bizim kullandığım malzeme havalı bir malzemedir. Onlarla güzel bir şekilde sarılır daha sonra karton koli içerisine düzgün bir şekilde yerleştirilir ve üzerine yazı veya etiket kırılacak eşya yazılır.

Ortalama puan: 5 / 5. Oy sayısı: 1357