İstanbul’ da Eşya Depolama hizmetini güvenlik görevlisi, kameralı, güvenli ve sözleşmeli olarak sağlamaktayız. Lojistik Kiralık Depola hizmetinden yararlan. Ev Eşyası Depolama hizmetimiz İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası semtlerinde ağırlıklı olarak sürdürmekteyiz. Ana faaliyet alanımı evden eve nakliyat taşımacılık ve depolama dır.

Eşya Depolama İstanbul Ev Eşyası Depolama Şirketi Kozcuoğlu Nakliyat
Ev Eşyası Depolama İstanbul Ev Eşyası Depolama Şirketi Kozcuoğlu Nakliyat

Eşya Depolama Şirketi

İstanbul depolama şirketi olarak güvenli ve titiz depomuz ile kiralık alanları hizmetinize sunuyoruz. Depolarımız 1+1 ev eşyası depolama, 2+1 ev eşyası depolama, 3+1  ev eşyası depolama ve Özel Eşyaların Depo Alanından meydana gelmektedir. Eşya Deposu alanı özel olarak korunaklı ve bölmeli kısımlardan meydana gelir. Her ev eşyası ayrı bir bölüme konularak kilitlenir. Her bölümün kilidi eşya sahibine teslim edilir. Profesyonel Ev eşyası depolama firması arayan vatandaşlarımıza hitap ediyoruz. Konforlu, güvenli ve güvenilir depolama şirketi ile çalışın siz de kazanın.

İstanbul’da Eşya Depolama

İstanbul,da Depola firmamız Anadolu Yakası Eşya Deposu alanında hizmet sunar. Ayrıca İstanbul Avrupa Yakası Eşya Deposu alanında da ev eşyası kiralık depo imkanı sunar. Güvenli ve havalandırmalı depolarımız de eşyalarınızı güven içerisinde barındırabilir siniz. İster kameralı ister kamerasız bölmelerde eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz. Havalandırmalı alanlarımızda da isterseniz eşyalarınız özel yöntemlerle korunaklı bir şekilde paketlenerek kaldırılır. Dilediniz zaman zarfında bizi arayabilir aynı gün içerisinde eşyalarınızı taşıyarak yeni yerinize nakliyesini yapabiliriz.

Güvenilir Eşya Depolama Firmaları

Güvenilir Depolama şirketi bulmak gerçekten zor zahmet bir olaydır. Eşyalarınızı kime teslim edeceğiniz, hangi şart ve koşullar altında ev ofis eşyalarının, çeyiz eşyalarının, beyaz eşyaların muhafaza edileceği önem taşır. Evde fazla yer kaplayan eşyaları nereye bırakırım diyorsunuzdur. Güvenli Depolama Şirketi Nerede dersiniz. Evet Kozcuoğlu İstanbul eşya depolama Firması yazılı sözleşmeli ve sigortalı depo hizmeti sunuyor.

Eşya Depolama Fiyatları

Ofis Eşyası Depolama Özel Eşya Deposu ile ucuz fiyatlarla depolama imkanına kavuşacaksınız. Kiralık Depo alanlarımızda kişiye özel konforlu alanlar oluşturduk. Her bir müşterimiz için ayrı ayrı bölümlerde eşyaları rutubet almadan bozulmadan koruyoruz. Belli bir zaman aralığında Depoda bekletilecek eşyaların zarar görmemesi için her türlü tedbiri alıyoruz.

Ortalama puan: 5 / 5. Oy sayısı: 866

Etiketler: , , ,

Fiyat Teklifi Al

Eşya Depolama Teklif Formu

Eşya Depolama Whatsapp İletişim Hattı