İşyeri taşımacılığı şirketimiz profesyonel Güvenilir nakliyat firması olarak İstanbul ve Tüm Türkiye geneli uygun fiyatlarla hizmet sunar. Sözleşmeli İş yeri taşımacılığı Ofis Taşıma hizmeti sunmaktayız. İstanbul İşyeri taşıma Şirket Ofis Taşıma hizmetimiz ile yeni ofise taşınmak çok kolay olacaktır.

İşyeri taşımacılığı Kozcuoğlu İstanbul evden eve nakliyat şirketi
İşyeri taşımacılığı Kozcuoğlu İstanbul evden eve nakliyat şirketi

İşyeri Taşımacılığı Şirketi

İş yeri taşımacılığı, Ofis ve Büro taşımacılığı alanında başta Kadıköy, Kartal, Maltepe, Ümraniye olmak üzere İstanbul’un bütün ilçelerinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İş yerini taşımak isteyen siz değerli müşterilerimize çalışma aşamalarımız dan bahsetmek isteriz. Öncelikle Nakliyat ekspertiz arkadaşımız işyerine gelerek eşyalarınızı yerinde görür ardından sizinle beraber bir taşınma planı çıkarılır. Karşılıklı istek ve öneriler dinlenir, dikkat edilecek hususlar özenle not edilir. Mobilya, Evrak dolapları, Elektrik ve elektronik eşyaların taşınması ve diğer hususlarda söz birliği sağlanır. Fiyat konusunda da anlaşmaya varıldıktan sonra sözleşme imzalanır. Çok cüzzi bir ön peşinat kopara alınarak taşıma günü söyleşildiği gibi taşımaya geliriz.

Kurumsal İstanbul İşyeri Taşımacılığı Firması

İstanbul işyeri taşımacılığı hizmetimiz çok profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir. Öncelikle personellerimiz kendimize ait olup ek maliyetlerimiz yoktur. Araçlarımız kendimize ait olup kira bedelimiz yoktur. Çalışanlarımız sigortalı olarak çalışmakta olup her hangi bir riskimiz bulunmamaktadır. Gönül rahatlığıyla ve ek maliyetler gerekmeden İş Yeri Taşımacılığı yapmaktayız. İstanbul’da Anadolu Yakası Ofis Taşıma firması olarak aktif görev yapmaktayız.

Güvenli İşyeri Ofis Taşıma Firmaları

Ofis taşıma Firmaları arayan siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız. En uygun makul ücretlere taşıma çalışmalarımızı sunmaktayız. İstanbul’dan dilediğiniz bölgeye yeni işyerinizde eşyalarınızın kurulumunu gerçekleştirmekteyiz. Evrak dolapları ve demirbaşlarınızın kurulumunu yapmaktayız. Yeni ofisine taşımak isteyenler gözünüzde büyütmeyin aynı gün taşınma işlemleriniz yapılmaktadır. Bilgisayarınızı yeni ofisinizde aynı gün çalıştırmaya devam edebilir. İşlerinizi yetiştirebilirsiniz.

Uygun İşyeri Taşımacılığı Fiyatları

İşyeri Taşıma fiyatları bakımından işyeri ve ofisinizin çok ucuz fiyatlara taşıma işlemini yapmaktayız.  Fiyat aralığı 800 TL den başlamakta olup eşyalarınızın ve bürolarının sayısına göre fiyatlar değişmektedir. Eşyalarının sayısı, taşımayı gerçekleştirecek ekipte yer alan kişi sayısı, taşımada kullanılacak araç sayısı ve gidilecek yerin mesafesi gibi bir çok unsur fiyatlarımızın belirlemesinde etkili olmaktadır.

Ortalama puan: 5 / 5. Oy sayısı: 739

Etiketler: , , , , ,

Fiyat Teklifi Al

İşyeri Taşımacılığı Teklif Formu

İşyeri Taşımacılığı Whatsapp İletişim Hattı