Profesyonel Ofis Taşımacılığı firması olarak İstanbul ofis taşıma İşyeri taşıma, büro taşıma, şirket taşıma, nakliye ve kurulum işlemlerini sigortalı ve garantili olarak yapmaktayız.

Ofis Taşımacılığı İstanbul ofis şirket taşıma firması
Ofis Taşımacılığı İstanbul ofis şirket taşıma firması

Ofis Taşımacılığı Hizmeti

Ofis Taşımacılığı Hizmeti Bireysel, Şahıs veya Şirket Ofislerine sunmaktayız. Bunun yanında Holding ve Residance Ofis Taşıma hizmetimiz de mevcuttur. Ofisinize büronuza gelip bir dizi bilgi ediniyoruz şöyle ki;

 • Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile eşyalarınızı yerinde görmekteyiz.
 • Kaç adet ofisten oluşmaktadır?
 • Kaç kişilik büro malzemeleri var?
 • Mobilya Montajı ve Kurulumu için bilgi alıyoruz.
 • Eşyalarının hacmine göre Ofis Taşıma Aracımızı tahsis ediyoruz.
 • Eşyalarınızın miktarına göre de Ofis taşımacılığı nakliyat personellerimizin sayısını belirliyoruz.
 • Eşyaların teknik özelliği ve çeşidine göre de Eşya ambalaj malzemelerimizin miktarını belirliyoruz.
 • Tüm teknik analizler sonucu Ofis Taşıma Fiyatını belirliyoruz.
 • Karşılıklı olarak Sigortalı Ofis Taşıma Sözleşmesi’ ni imzalıyoruz.
 • Mobilyalarınızı Marangoz ve Mobilya Ustamız tarafından ustalıkla zarar görmeden sökülüyor.
 • Eşyalarınız tek tek ambalajlanıp paketleniyor.
 • Taşımaya hazır hale getirilen ofis eşyaları nakliye ekibi tarafından araca taşınmaktadır.

Genel anlamda tüm aşamalarda karşılıklı anlayış ve özveri ile taşıma işlemlerini başarılı bir şekilde yerine getirmekteyiz.

İstanbul Ofis Taşıma

İstanbul Ofis Taşıma çalışmalarımızdan bir kaç görüntü aşağıda sergilenmiştir. Genel anlamda bütün çalışmalarımızda ambalaj ve paketleme olmazsa olmazlarımız arasındadır. Nakliye esnasında eşyalarınızın zarar görmemesi için bütün tedbirleri masraflı da olsa yerine getiriyoruz. 100 tl daha ucuz olacak diye Merdivenaltı nakliye işi yapan şahısları seçerseniz eşyalarınız gelişi güzel ambalajsız olarak taşınır. Belki de tasarrufunuzun 10 katı zarar edebilirsiniz. Maddiyat bir yana Manevi değeri olan eşyalarınızın telafisi olmayacak zararlara uğramamak için Kozcuoğlu Nakliyat firmamızı seçin.

Profesyonel Ofis Taşıma

Profesyonel Ofis Taşıma hizmetlerimiz İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası başta olmak üzere bütün yurdumuzda geçerlidir. Bunun yanında hemen hemen her gün Kadıköy, Kartal, Ataşehir, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Maltepe Tuzla ve Beşiktaş semtleri ağırlıklı olarak çalıştığımız bölgelerdir. Ofisten Ofise Taşımacılık hizmetimiz kapsamında de montaj ve kurulum tarafımıza aittir.

İşyeri ve Ofis Taşımacılığı

Evden Eve Nakliyat ve lojistik hizmetlerimizin yanında İşyeri ve Ofis Taşımacılığı yaptığımız çalışmalar neticesinde sektörde edindiğimiz bilgi ve birikim ile siz değerli müşterilerimize en iyisini sunmanın gayretindeyiz.

Ofis Büro Taşımacılığı

Büro Ofis Taşımacılığı ile Memur, İşçi, Şef, Şube Müdürü, Genel Müdür, Müdür Yardımcısı Odası, Müdür Odası gibi farklı alan ve eşyaları ayrı ayrı taşımaktayız. Bilgi İşlem Odasından tutun da Personel Bilgisayarının Taşınıp gideceği yerde kurulumuna kadar tüm aşamaları Profesyonel bir şekilde yerine getiriyoruz.

Ortalama puan: 5 / 5. Oy sayısı: 594

Etiketler: , , ,

Fiyat Teklifi Al

Ofis Taşımacılığı Teklif Formu

Ofis Taşımacılığı Whatsapp İletişim Hattı