Piyano taşımacılığı hizmetimizi İstanbul ve tüm Türkiye’de sunmaktayız. Güvenilir nakliyat firması olarak Güvenli garantili taşıma hizmetimizden yararlanın. İstanbul’da Piyano taşıma hizmeti sunan nakliye şirketi olarak her zaman hizmet için hazır bekliyoruz. İstanbul Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası bölgelerinde taşımacılık çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İstanbul piyano taşımacılığı İstanbul Piyano Taşıma Kozcuoğlu evden eve nakliyat
İstanbul piyano taşımacılığı İstanbul Piyano Taşıma Kozcuoğlu evden eve nakliyat

Piyano Taşımacılığı Şirketi

Evden Eve Nakliyat alanında faaliyet gösteren firmamız Piyano taşımacılığı faaliyetlerini de büyük bir özenle gerçekleştirmektedir. İstanbul’dan diğer ilçe ve bölgelere taşımak istediğiniz piyanonuzun nakliyesini uygun fiyatlara yapmaktayız. Kendi ekibimiz ile ve sadece bu iş için kullandığımız özel aracımız ile gerçekleştirdiğimiz taşıma işlemlerini garantili ve sözleşmeli olarak uygulamaktayız. Özel Piyano taşıma işi için nakliye firması arayışında olan vatandaşlarımıza hitap etmekteyiz.

Piyano Taşımacılığı Firmaları

İstanbul piyano taşıma firmaları arayışında olan siz değerli halkımıza önerimiz binlerce liralık piyano taşıtacak iseniz resmi, sözleşmeli ve güvenilir nakliyat firması ile çalışınız. Nakliye sektöründe her geçen gün merdiven altı diye tabir ettiğimiz nakliyatçılar türemektedir. Bu işi bireysel olarak yaptığını iddia eden ve sizlerle sözleşme uygulamayan kişilerden uzak durunuz. Kozcuoğlu Nakliyat firmamız güvencesinde eşyalarınızı sigorta kapsamında yazılı sözleşme ile taşımaktayız.

Piyano Taşımacılığı Fiyatları

Piyano taşıma fiyatları ile en uygun ve ucuz ücretlere taşıma işleminizi yapmaktayız. Kaliteyi ucuza mal ettiğimizden fiyatlarımız da uygun olmaktadır. Ucuz işçilik değil, sadece uygun fiyata mal ettiğimiz ekip ve ekipmanlarımız ile çalıştığımızdan sizlere ek maliyetler çıkartmamak tayız. Örneğin aracımız günlük kiralık değil, personellerimiz günlük yevmiye ile çalışmazlar, usta ve tesisatçılar için günlük yevmiye vermeyiz. Paketleme malzemeleri bize ait olduğundan ekstra maliyetimiz yoktur. Dolayısıyla müşterilerimizden de ek maliyet ve ücretler istememekteyiz. En uygun ve avantajlı fiyatlara taşıma nakliye işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

İstanbul Piyano Taşıma Hizmeti Sunan Nakliyat Firması

İstanbul’da piyano taşıma hizmeti sunan nakliyat firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Özel paketlemeli ve ambalajlı taşıma hizmeti kapsamında özel piyanonuzu kutusu ile taşıyoruz. Özel geliştirdiğimiz içi süngerli dışı sert emniyetli paketleme ile piyanonuz özenle taşınmaktadır. Tabiri caizse yumuşacık konforlu ve güvenli taşıma hizmeti için bizi arayınız.

Ortalama puan: 5 / 5. Oy sayısı: 745

Etiketler:

Fiyat Teklifi Al

Piyano Taşımacılığı Teklif Formu

Piyano Taşımacılığı Whatsapp İletişim Hattı