Piyano Taşımacılığı
02 Oca
0
Evden Eve Nakliyat, Hizmetlerimiz
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 Oy, Ortalama: 5,00 Puan)

Piyano Taşımacılığı hizmetimizi İstanbul ve tüm Türkiye’de sunmaktayız. Güvenilir nakliyat firması olarak Güvenli garantili taşıma hizmetimizden yararlanın.

İstanbul Piyano Taşımacılığı - Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat

Piyano Taşımacılığı

Evden Eve Nakliyat alanında faaliyet gösteren firmamız Piyano Taşımacılığı faaliyetlerini de büyük bir özenle gerçekleştirmektedir. İstanbul’dan diğer ilçe ve bölgelere taşımak istediğiniz piyanonuzun nakliyesini uygun fiyatlara yapomaktayız. Kendi ekibimiz ile ve sadece bu iş için kullandığımız özel aracımız ile gerçekleştirdiğimiz taşıma işlemlerini garantili ve sözleşmeli olarak uygulamaktayız.

 

Piyano Taşımacılığı Firmaları

İstanbul Piyano Taşıma Firmaları arayışında olan siz değerli halkımıza önerimiz binlerce liralık piyanonuzu taşıtacak iseniz resmi, sözleşmeli ve güvenilir nakliyat firması ile çalışınız. Nakliye sektöründe her geçen gün merdiven altı diye tabir ettiğimiz nakliyatçılar türemektedir. Bu işi bireysel olarak yaptığını iddia eden ve sizlerle sözleşme uygulamayan kişilerden uzak durunuz. Kozcuoğlu Nakliyat firmamız güvencesinde eşyalarınızı sigorta kapsamında yazılı sözleşme ile taşımaktayız.

 

Piyano Taşımacılığı Fiyatları

Piyano Taşıma Fiyatları ile en uygun ve ucuz ücretlere taşıma işleminizi yapmaktayız. Kaliteyi ucuza mal ettiğimizden fiyatlarımız da uygun olmaktadır. Ucuz işçilik değil, sadece uygun fiyata mal ettiğimiz ekip ve ekipmanlarımız ile çalıştığımızdan sizlere ek maliyetler çıkartmamak tayız. Örneğin aracımız günlük kiralık değil, personellerimiz günlük yevmiye ile çalışmazlar, usta ve tesisatçılar için günlük yevmiye vermeyiz. Paketleme malzemeleri bize ait olduğundan ekstra maliyetimiz yoktur. Dolayısıyla müşterilerimizden de ek maliyet ve ücretler istememekteyiz. En uygun ve avantajlı fiyatlara taşıma nakliye işlemlerini gerçekleştiriyoruz.