Şehirler arası nakliyat İstanbul şehirlerarası evden eve nakliyat firması Kurumsal sigortalı ev Parça eşya taşıma nakliye şehir dışı taşıma hizmeti sunar. En iyi profesyonel kaskolu İstanbul şehirler arası evden eve nakliyat firması sigortalı ve sözleşmeli Şehiriçi taşıma ve Şehirlerarası Nakliyat Taşıma hizmeti sunar. İstanbul’dan Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Bodrum, Antalya, Muğla, Mersin, Diyarbakır, Van, Erzurum, Çanakkale ve Kocaeli illeri başta olmak üzere Türkiye geneli bütün yurdumuza hizmet vermekteyiz.

şehirler arası nakliyat taşıma İstanbul şehirlerarası evden eve nakliyat firması
şehirler arası nakliyat taşıma İstanbul şehirlerarası evden eve nakliyat firması

Şehirler Arası Nakliyat Firması

İstanbul Kozcuoğlu evden eve nakliyat firması olarak şehir içi ve Şehirler Arası nakliyat hizmeti vermekteyiz Şehirler Arası nakliyata bizi rakiplerimizden ayıran temel özelliklerimiz arasında eşyalarınızın zamanında ve sağlıklı bir şekilde gönderilmesidir. Kozcuoğlu nakliyat olarak kesinlikle Şehirler Arası nakliyata aldığımız eşyanın yanına ikinci bir eşya almıyoruz eşyaların sigortasını taşımadan bir gün önce E Mail yada taşıma günü Sigortalı taşımacılık poliçesini müşterimize teslim ediyoruz. Kullandığımız malzemeler çok kaliteli olup, antibakteriyel ve tek kullanımlıktır. Şehirlerarası nakliyat hizmetimizde mobilyalarınızın etrafı köşebent veya karton koli ile paketlenir ondan sonra patpat dediğimiz malzemeler ile korunur. Kırılacak mutfak eşyaları hijyenik bir şekilde patpat malzeme ile kilitlenir. Kolilerin üzerine kırılacak eşya diye yazılır. Askılık kıyafetler (takım elbiseler) ise firmamızın kendine has askılık dolaplarına asılır, götürdüğümüz yere dolaplar kurulduktan tekrardan yerine asılır.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Şirketi

Türkiye’ nin başta İstanbul, Ankara, İzmir, Bodrum, Adana ve 81 iline Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat hizmeti vermekteyiz . Kozcuoğlu Nakliyat olarak müşterilerimizle bire bir irtibat kurarak görüşürüz. Expertiz olarak eşyalarınızı görür ve fiyat sözleşmesini yaparız. Taşıma esnasında ekiple beraber taşıma tarihinde belirlenen yerde bulunuruz. Müşteriyle bizzat kendimiz muhatap oluruz. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Müşterilerimize karşı elimizden gelen her kolaylığı sağlarız. Çalışan arkadaşlarınız işinde uzman personellerimiz olup, işini bilen Güler güzlü işini severek yapmaktadırlar. Ekibimiz arasında elektrikçi, tesisatçı, marangoz ve eşyaları profesyonelce taşıyan işinde uzman bir kadromuz var.

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Eşya Paketleme

Ortalama puan: 5 / 5. Oy sayısı: 595

Etiketler:

Fiyat Teklifi Al

Şehirler Arası Nakliyat Teklif Formu

Şehirler Arası Nakliyat Whatsapp İletişim Hattı