İdealtepe Evden Eve Nakliyat, İstanbul’un en köklü nakliyat şirketlerinin başında gelir. Evden eve nakliyatta güven verici yaklaşımlar son derece önem taşır. Eşyaların taşınması esnasında sağlam koli kullanılması önerilir. Kolilerin darbelere ve yırtılmalara karşı sağlam malzemeden üretilmiş olması gerekir. Ayrıca, her kolinin büyüklüğüne uygun olan bir taşıma kapasitesi de bulunur.

Taşıma kapasitesinin üzerinde yük yüklenmesi kolilerin yırtılmasına ve eşyaların da hasar görmesine sebep olacaktır. Bu nedenle, firmamız dayanıklı koli kullanan taşıma şirketlerindendir. Taşınma günü öncesinden hazırlıklara başlayan firmamız, nakliyat esnasında lazım olacak her türlü malzemeyi temin edecektir. Firmamız, bu sebeple, taşınmanın yapılacağı yeri ziyaret ederek, hazırlıklara günler öncesinden başlayacaktır.

Taşınma Yoğunluğunun Olduğu İlçeler

İdealtepe Evden Eve Nakliyat, İstanbul’un en yoğun emlak hareketliliğinin olduğu Maltepe İlçesi’nde hizmet verir. Talep halinde İstanbul’un farklı ilçe ve semtlerine de hizmet verilecektir. Sunulan hizmetlerimiz arasında eksper hizmeti, asansörlü taşıma hizmeti ve sigortalı taşımacılık gibi hizmetlerimiz de bulunur. Eşyaların her biri farklı usuller çerçevesinde taşınmak zorundadır. Avizeler, salon çiçekleri, seramik eşyalar ile gardıroplar farklı şekillerde taşınacaktır.

Firmamız, taşımacılık konularına vakıf olup, deneyimli elemanlarla nakliyat hizmeti sunacaktır. Nakliyat esnasında kapılardan çıkarılamayacak kadar büyük olan dolapların sökülmesi gerekecektir. Bu türlü işler marangoza ihtiyaç duyulan hizmetlerdir. Firmamız her türlü dolap ve gardıropları sökerek nakliyat kamyonuna yükleyecek ve sonrasında da monte işlemini yapacaktır. Firma çalışanlarımız marangozluk hizmetini de sunacak bilgi ve deneyime sahiptir. Her büyüklükte yaşam alanını en kısa sürede taşıyacak şekilde yeterli ekipman ve teçhizata sahiptir.

İdealtepe Evden Eve Nakliyat Sigortalı Taşımacılık Hizmeti

İdealtepe Evden Eve Nakliyat, kurumsal firmalardan olup, sigortalı taşımacılık hizmeti sunar. Taşımacılıkta hesaplanamayacak durumlar her zaman söz konusudur. Ani gelişen aksilikler için eşyaların sigortalanması, hizmet alan kişilere verilecek en büyük güvencedir. Eşyaların sigortalanırken, değerinde sigortalanması da oldukça önem taşır. Sunulan eksper hizmeti, eşya hasarında maddi zararın değerinde karşılanmasını sağlayacaktır. Firmamız bu konuda dürüst yaklaşımları ile önerilen işletmelerdendir. Asansörlü taşıma sistemleri ile yüksek katlardan rahatlıkla eşya taşıma hizmeti de firmamız tarafından sunulacaktır

Ortalama puan: 5 / 5. Oy sayısı: 634

Etiketler:

Fiyat Teklifi Al

İdealtepe Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

İdealtepe Evden Eve Nakliyat Whatsapp İletişim Hattı