Kartal evden eve nakliyat profesyonel kartal nakliyat şirketi ile uygun fiyatlarla sigorta sözleşmeli asansörlü ev taşıma, ofis taşıma hizmeti alın. Kartal nakliyat firmaları arasında en güvenli ev taşıma hizmeti sunan nakliye şirketiyiz. Kartal kurumsal nakliye şirketi arayan vatandaşlarımız için şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat servisi sağlıyoruz.

Kartal evden eve nakliyat İstanbul kartal nakliye asansörlü ev taşıma firması
Kartal evden eve nakliyat İstanbul kartal nakliye asansörlü ev taşıma firması

Kartal Evden Eve Nakliyat Firması

Kartal evden eve nakliyat, nakliyat sektöründe aranan işletmelerin başında gelir. Taşımacılıkta hizmet veren firmamız, uzun yıllara dayanan köklü bir geçmişe sahiptir. Her ev eşyasının belli usullere göre taşınması gerekir. Eşyaların paketlenmesinden nakliyat aracına yerleştirilmesine kadar geçen süreçte firma elemanlarımız son derece dikkatli yaklaşımlar gösterirler. Beyaz eşyalar, camdan yapılmış olan süs eşyaları, avizeler ve salon bitkileri usulüne uygun şekilde taşınmak zorundadır. Elektronik eşyalar, sarsıntıdan zarar görecek nitelikte olan eşyalardır. Bu nedenle, köpüklere sarılması ve sarsıntıya karşı üstün koruma sağlayan malzemelerin kullanılması önerilir. Ev eşyalarının taşınacağı kamyonların da sarsıntıya karşı bakımları yapılmış olan araçlar olması önem taşır.  Firma araçlarımız, süspansiyon bakımı yapılmış olan korunaklı araçlardır.

Profesyonel Kartal Evden Eve Nakliye Şirketi

Kartal evden eve nakliyat, ev eşyalarını özenle taşımaya azami gayreti gösterecektir. En küçük metrekareli evler kadar, büyük villalar da dikkatli şekilde taşınacaktır. Deneyim ve bilgi sahibi bir kadroyla hizmet veren firmamız, en büyük yerleşim yerlerini bile kısa süre içerisinde taşıyacaktır. Antika türünden ev eşyalarının taşınması özen gerektirmektedir. Bu ev eşyalarının köpüklü kutular içerisinde darbe almadan taşınması son derece önemlidir. Kartal nakliyat firmamız, ev eşyalarını taşırken her türlü önlemi alacaktır. Taşınma esnasında olabilecek aksiliklere karşı önlem alınması gerekmektedir. İstenmeyen eşya hasarlarına karşı yapılacak taşıma sigortası, hizmet alacak kişiler için verilecek bir güvencedir. Eşyaları taşıma öncesinde sigorta yapan işletmemiz, güvenilir ve dürüst yaklaşımlar sergilerler. Ücretsiz eksper hizmeti sunan firmamız, sektörde kurumsal taşıma şirketlerinin başında gelir.

Güvenilir Kartal Nakliyat Firması İle Güvenle Taşının

Kartal evden eve nakliyat, yeterli ekipman ve taşıma teçhizatına sahip kuruluşlardandır. Yüksek katlı binalardan eşya çıkarmak bazı nakliyat firmaları için son derece zor olacaktır. Firmamız, asansörlü nakliyat sistemleri ile en kısa sürede eşya taşımacılığı gerçekleştirecektir. Dar apartman girişleri, plazalarda yer alan iş yerlerinin taşımacılığı, firmamız sayesinde en kısa sürede gerçekleşecektir.

Kartal Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Firma elemanlarımız, marangozluk gerektiren işlerde de yardımcı olacaktır. Büyük dolapların sökülüp monte edilmesi için firmamızdan destek alınabilir. Firma elemanlarımız çözüm odaklı yaklaşımları ile en kısa sürede nakliyat hizmetini gerçekleştirirler

Kartal Ev Taşıma FiyatlarıKartal Nakliyat ÜcretleriKartal Asansörlü Nakliye Fiyatları
Kartal 1+1 Ev Taşıma Fiyatı1.300 – 1.700 ₺2.000 ₺
Kartal 2+1 Ev Taşıma Fiyatı1.500 – 2.000 ₺2.500 ₺
Kartal 3+1 Ev Taşıma Fiyatı2.500 – 3.000 ₺3.500 ₺
Kartal 4+1 Ev Taşıma Fiyatı3.500 – 4.000 ₺4.500 ₺
Kartal Parça Eşya Taşıma Fiyatı300 – 600 ₺900 ₺
Kartal Eşya Depolama Fiyatı400 – 700 ₺900 ₺
Kartal Ofis Taşıma Fiyatı3.500 ₺TEKLİF AL

Ortalama puan: 5 / 5. Oy sayısı: 598

Etiketler:

Fiyat Teklifi Al

Kartal Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

Kartal Evden Eve Nakliyat Whatsapp İletişim Hattı